Cilvēki joprojām nav atguvuši naudu par 2019.gadā nenotikušo Iglesiasa koncertu

1 komentārs
Cilvēki joprojām nav atguvuši naudu par 2019.gadā nenotikušo Iglesiasa koncertu

Cilvēki joprojām nav atguvuši naudu par popmūziķa Enrikes Iglesiasa 2019.gadā atcelto koncertu, jo lietā ir ierosināta krimināllieta, kuras dēļ visi uzņēmumam “Biļešu serviss” pieejamie līdzekļi ir iesaldēti, aģentūra LETA noskaidroja Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC).

PTAC līdz pērna gada 2.jūnijam aicināja “Biļešu servisu” atmaksāt patērētajiem naudas līdzekļus, kuri tika iekasēti par biļešu tirdzniecību, tomēr šādu prasību uzņēmums nespēja īstenot, jo tobrīd daļa no iegūtās peļņas no biļešu tirdzniecības jau tika pārskaitīta Bulgārijā reģistrētam uzņēmumam “Art bg – menagement eood”, kas bija atbildīgs par pasākuma organizēšanu un norisi.

Lasi vēl:

Bulgārijas uzņēmums uz aicinājumiem atmaksāt naudas līdzekļus neatsaucās, un “Biļešu serviss” lēma vērsties Valsts policijā, bet vēlāk tika ierosināta krimināllieta, līdz ar ko visi pieejamie “Biļešu serviss” līdzekļi no biļešu tirdzniecības par nenotikušo Iglesiasa koncertu tikuši iesaldēti.

Iepriekš tika apspriests, ka tiesa varētu nodalīt pamata lietu no arestētajiem līdzekļiem, bet PTAC nav ziņu, ka šāds tiesas lēmums būtu noticis.

Pašlaik PTAC nevar pateikt, kuri patērētāji varētu saņemt savus līdzekļus atpakaļ, un cik lielā apmērā tas būtu iespējams, jo grūtības rada tas, ka krimināllietā iesaistītais uzņēmums ir reģistrēts ārzemēs, līdz ar ko lieta kļūst starptautiska.

LETA jau vēstīja, ka dziedātājs 2019.gada 5.decembrī “Arēnā Rīga” plānoja uzstāties ar savu pasaules turnejas koncertprogrammu “All the hits Live”, bet koncerts tika atcelts.

Aplūko arī šo: FOTO: Seksīgais Enrike Iglesiass, viņam šodien 40!

1 komentārs