Cilvēki arvien biežāk sūta ar roku rakstītas vēstules

Komentāri

Ja agrāk ar roku rakstītu vēstuļu sūtīšana bija ikdiena, tad kopš laika, kad viedierīces kļuvušas par cilvēku ikdienas neatņemamu sastāvdaļu,- cilvēki saziņai izmanto elektronisko pastkasti, īsziņas vai viens ar otru sazinās ar sociālo tiklu starpniecību. Tomēr pēdējos gados novērots, ka šī tendence ir mainījusies.

Vēstuļu sūtīšana tomēr nav pagātne, iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju iepriecināt savus radus, draugus paziņas, nosūtot pa pastu ar roku rakstītas vēstules.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kristīne
Jāņa Rozes grāmatnīcas veikala vadītājas vietniece

Mēs redzam, ka cilvēki ļoti daudz iegulda savu laiku un izdomu un radošumu, tieši, lai padarītu šo vēstuli daudz īpašāku. Daudzi izmanto arī spalvas un tušas – tā teikt atpakaļ pie saknēm, kā cilvēki ir sākuši rakstīt viens otram. Tas piedod to šarmu, nevis saņemt SMS vai e-pastu.

Nevar nodalīt arī vecuma kategorijas, kurās cilvēki atsākušas sūtīt ar roku rakstītas vēstules. Tie ir gan gados jauni, gan vecāka gada gājuma cilvēki.

Iedzīvotāji uzskata, ka saņemt un pa pastu sūtīt vēstules ir daudz personiskāk, patiesāk un sirsnīgāk nekā nosūtīt ziņu internetā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl