Komentāri

Pateicoties līdzcilvēku labdarībai, gandrīz 900 trūcīgo ģimeņu mazuļi Latvijā ir paēduši un aprūpēti. Ar saziedoto naudu – 101 tūkstoti eiro – šīm ģimenēm izdalīti piena maisījumi un autiņbiksītes. Turklāt palīdzība sniegta nedēļu pirms pabalstu izmaksas, kas daudziem vecākiem ir kritisks brīdis.

Papildus šai labdarības akcijai tiks aizsākta vēl cita atbalsta programma, kuras laikā palīdzēt cita citai varēs pašas mammas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 tūkstošiem bērnu, no kuriem teju desmitā daļa piedzimst trūcīgās ģimenēs. Lai šos bērniņus apgādātu ar visu nepieciešamo, pusgadu norit labdarības akcija mazuļu atbalstam.

Kuplākajā ģimenē, kam sniegta palīdzība, aug 13 bērnu.

Biedrības, kas novados apzina trūcīgās ģimenes, stāsta, ka šī labdarības akcija palīdz nodrošināt atbalstu aptuveni pusei no palīdzības lūdzējiem.

Līdztekus šai akcijai, drīzumā sāksies jauna atbalsta programma ar nosaukumu ”Mamma mammai”. Tās laikā mammas koordinēti cita citai sniegs emocionālu vai praktisku palīdzību.

Pirms došanās uz ģimenēm, mammas tiks īpaši mācītas. Trūcīgajām ģimenēm šo atbalstu apmaksās no ziedojumiem, bet akcijai varēs pieteikties ikviena māte.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl