Cik trausla ir patiesība internetā? Kādi ir viltus ziņu radītāju nolūki?

Kamēr Zviedrijas valdība brīdinājusi, ka ar likumu varētu vērsties pret sociālo tīklu ”Facebook”, ja tas labprātīgi nesāks cīņu pret safabricētu ziņu un naidīgu komentāru izplatīšanos sociālajā tīklā, par mediju politiku Latvijā atbildīgā Kultūras ministrija (KM) norāda, ka jautājums risināms visas Eiropas Savienības (ES) līmenī.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Pats

  Pats

  Iegūglē vai pameklē youtube zem atslēgvārdiem 'false flag', 'hoax', 'crisis actors' un izdomā pats, kas tuvāk patiesībai un realitātei - oficiālā versija, ko tev pienes klāt uz paplātes, vai masu mediju un valdošās 'elites' peltie "viltus ziņu izplatītāji".
 • SO.

  SO.

  Mani šai trādirīdī visvairāk uztrauc valsts iestāžu, šoreiz Kult.min. bezdarbiba un atsaukšanās uz Eiropas Sav.
 • Maverick

  Maverick

  Tas brīdis, kad "kupi-prodai" darbonis sāk savas stratēģijas attiecināt uz medijiem un domā kā savā valodā no tā izcelt lielāku "naļaku". Raspopova kungs īstermiņā, jūs, varbūt spējat panākt sev ienākumus, bet jūs neesat uzņēmējs. "Eneterpreneur" rūpējas ne tikai par sevi, bet par to, lai pasaule būtu labāka un par saviem darbiniekiem, kas strādā konsorcijā. Ieteicamā literatūra: Bila Geitsa, Stīva Džobsa, Ēlona Maska biogrāfijas, žurnāls Inc. Šķiet jums iekšas par švaku, lai spēlētu uz augstām likmēm un globāli, jo starta kapitāls, kurš nav tikai "naļaks" jau ir nospēlēts zema līmeņa biržās.
 • Vilnis

  Vilnis

  ,,Pūderē" cilvēkiem smadzenes ,par to pretīi saņemot friziera pakalpojumus...baigais ,,bizness".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!