Komentāri
Cik lieli ir militārie draudi Latvijai? Valdība aiz slēgtām durvīm uzklausīs slepenu ziņojumu

Valdība aiz slēgtām durvīm uzklausīs valsts militāro draudu analīzi, kas ir pret Latviju vērsta militāra iebrukuma iespējamības izvērtējums.

Aizsardzības ministrija pirms valdības sēdes komentārus par analīzes saturu nesniedz. Pērn septembrī ministrija norādīja, ka tobrīd Latvijai tieša militāra iebrukuma iespējamība bija zema. Tajā pašā laikā, ņemot vērā ģeopolitiskās situācijas izmaiņas, pasaulē bija pieaugusi neprognozējamība un līdz ar to arī apdraudējuma līmenis, un tobrīd varēja novērot vairākus nemilitārus hibrīdkara elementus, kas tiek vērsti pret Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starptautisko normu pārkāpšana un militāra spēka izmantošana politiskiem mērķiem, ko Krievija īstenojusi un īsteno Ukrainā, rada nedrošību un neprognozējamību visiem Krievijas kaimiņiem un drošībai Eiropā kopumā, iepriekš norādīja ministrijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl