Komentāri

Komentējot bēdīgi slaveno Liepājas pedofilu lietu, Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšniece Ilona Spure intervijā 900 Sekundēm norāda, ka cietums pedofiliem nepalīdz atbrīvoties no savām nosliecēm.

Kā norāda Ieslodzījumu vietu pārvaldes priekšniece, attiecībā uz pedofiliem nav iespējams runāt par vienu konkrētu cilvēku tipu – tie ir dažādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spure pauž viedokli, ka cietums šādiem cilvēkiem nepalīdz atbrīvoties no savas noslieces, jo tā nav diagnoze. “Šī uzvedība ir saistīta ar domāšanu, galvu un psihiskām ievirzēm,” viņa saka, norādot, ka 20% pedofilu atgriežas cietumā atkārtoti.

Situācija Latvijas cietumos:

Komentējot ķīmisko kastrāciju, kas tiek minēta kā viens no risinājumiem pedofilu pārmācīšanā, Spure norāda, ka tā noņem dzimumtieksmi, taču var izraisīt citas vardarbīgas tieksmes, kas apdraud sabiedrību.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl