Komentāri
Čiekurkalna iedzīvotāji pārsteigti – Rīgas 800. gadu jubilejas piemineklis nonācis mikrorajonā
Foto: Aculiecinieks

Satraukti aculiecinieki portālam Skaties.lv ziņo – lepnais Rīgas astoņsimtgades piemineklis tagad ir skatāms Čiekurkalnā, kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Kā tas tur nonācis?

Proti, svinot Rīgas 800. gadu jubileju, tika izgatavoti divi šādi pieminekļi – viens tika novietots Kārļa Ulmaņa gatvē, bet otrs – Rīgas centrā – Brīvības un Elizabetes ielas stūrī. Pirmais vēl aizvien atrodas savā vietā, taču otrs tagad ir skatāms Čiekurkalnā.

Lai arī sākotnēji šķiet visai dīvaini, ka piemineklis, kas tika īpaši gatavots 800. gadu jubilejas svinībām, tagad ir nonācis mikrorajonā, Rīgas domē portāls Skaties.lv gūst skaidrību – izrādās, piemineklis gluži vienkārši tagad novietots pretī Rīgas pieminekļu aģentūras birojam, kas atbild par dažādu pieminekļu uzglabāšanu un pārvaldīšanu.

Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieka

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl