Ceturtdien Rīgā darbosies “puteņa biļetes”

1 komentārs
Ceturtdien Rīgā darbosies “puteņa biļetes”
Foto: LETA

Spēcīgā sniegputeņa dēļ ceturtdien, 23. februārī, autovadītāji Rīgā varēs izmantot sabiedrisko transportu bez maksas, izmantojot tā saucamās “puteņa biļetes”, informē pašvaldība.

Par braukšanai sabiedriskajā transportā derīgu dokumentu tiek uzskatīta transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Automašīnas tehniskā pase kā braukšanai derīgs dokuments jāuzrāda tikai kontroles laikā, tā nav jārāda transportlīdzekļa vadītājam.

Šo iespēju var izmantot jebkura no ģimenes pilngadīgām personām, autovadītāja apliecībai nav obligāti jābūt līdzi. Tas apliecinās, ka konkrētais transportlīdzeklis tajā brīdī neatrodas satiksmē, kas ir pašvaldības mērķis. Bezmaksas braukšana neattiecas uz mikroautobusu pārvadājumiem.

Minētos braukšanas atvieglojumus pašvaldība ievieš, lai mazinātu satiksmes intensitāti stipru nokrišņu laikā ziemas periodā, tādējādi atvieglojot ielu uzturēšanas tehnikas darbu. Pirmo reizi tā saucamās ”puteņa biļetes” pašvaldība ieviesa 2012. gada decembrī.

TOP komentāri

  • Mazulis
    0 0 0

    Mazulis

    Braucam 4 pieaugušie ar 1 mašīnu (māte, tēvs, 2 dēli). Ja puteņa biļeti var izmantot tikai 1 persona, tad pārējās 3 personas maksā 1.15x 6, jo jātiek uz darbu un atpakaļ. Paldies- brauksim tomēr ar auto

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl