Cēsīs veikalā Maxima pus stundu jūtama dūmu smaka, bet evakuācija nenotiek

6 komentāri
Cēsīs veikalā Maxima pus stundu jūtama dūmu smaka, bet evakuācija nenotiek
FOTO: LETA

Zolitūdes traģēdijas krimināllietā aizdomās turētie varētu būt zināmi jau šomēnes un tad lieta tiktu  nodota  Prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.  Tā solījis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Pēc traģēdijas, iepērkoties lielveikalos, cilvēki, neapšaubāmi, kļuvuši vērīgāki. Bez tabu skatītāja no Cēsīm ziņo par nepatīkamu gadījumu, ko novērojusi  turienes veikalā.

Kāda Cēsu iedzīvotāja saskārusies ar nepatīkamu situāciju Cēsu veikalā Maxima, kur, ienākot veikalā sajutusi dūmu smaku, kas raisījis nepatīkamu priekšnojautu.

Sieviete apvaicājusies veikala darbiniekiem, kāpēc jūtama piedūmojuma smaka, saņēmusi atbildi, ka viss ir kārtībā.
Veikalā kundze atradusies aptuveni 30 minūtes, dūmu smaka bijusi jūtama visu laiku. Gaidījusi vai neiedarbosies trauksmes signalizācija, bet nekā.

To, ka konkrētajā veikalā bijis piedūmojums apstiprinātāj arī veikala tīkla Maxima pārstāvis.

”Veicot kondicioniera uzstādīšanas darbus kondicioniera telpā, tehnisko darbinieku kļūdas dēļ notika siltumizolācijas materiāla aizdegšanās, kas ir jumta virspusē,” stāsta Maxima Latvija preses sekretārs Jānis Beseris.

Veikala apmeklētāja stāsta, ka rosība veikalā sākusies tikai pēc laba laika.

”Beigās tas apsargs pienāk pie pārdevējas, uzsita pa plecu un teica, ka laikam jāved ir cilvēki ārā,” stāsta Cēsu iedzīvotāja Anita. Signalizācija gan neesot strādājusi.

Pēc Zolitūdes traģēdijas nedienas ar trauksmes signāliem tirdzniecības tīklā Maxima esot bijušas vien gadījumos, kad  signalizācija iedarbojusies nepamatoti, proti, noreaģējusi uz ieslēgtu mikroviļņu krāsni, karstumu un putekļiem.

Gada laikā daudzos veikalos esot  nomainījuši  vai modernizējuši signalizācijas sistēmas.
6 komentāri