Cēsīs tirgo nekvalitatīvus Latvijas karoga vimpeļus

1 komentārs

Cēsu iedzīvotājs Eižens, kurš pie savas mājas vēlējās uzstādīt Latvijas karoga vimpeli, bija nepatīkami pārsteigts, jo Latvijas karoga vimpelis, ko viņš iegādājās, neatbilda uz iepakojuma minētajiem izmēriem.

Iegādājies vimpeli, Eiženam šķita, ka tas ir šaurāks, nekā rakstīts uz iepakojuma. To izmērot, aizdomas apstiprinājušās – 58 centimetru vietā vimpelis bijis vien 52 centimetrus plats. ”Psiholoģiski nepatīkami, ka brāķis,” sajūtas skaidro Eižens, norādot, ka tā cena nav no mazajām – ap 35 eiro. Veikalā karogu apmainījuši, taču izrādījies, ka arī apmainītajam vimpelim trūkst dažu centimetru.

Bez Tabu devās uz veikalu, kur Eižens iegādājies brāķēto karogu, lai noskaidrotu, kā iespējams, ka tiek tirgotie brāķēti karogi. Veikalā šoreiz viss bija kārtībā, tāpēc Bez Tabu apvaicājās konkrētā karoga ražotājam, kā radusies kļūme.

Kā norāda uzņēmuma pārstāve Loreta Mille-Čiekure, uzņēmums veicis pārbaudi un secinājis, ka viena karogu un to vimpeļu partija tiešām ir ar defektiem. Secinājām, ka proporcijas ir atbilstošas, krāsas ir atbilstošas, taču vimpeļu reālie izmēri neatbilst uz iepakojuma norādītajiem,” atzīst Mille-Čiekure, ”šis mums ir nepatīkams pārsteigums un uzņemamies atbildību.” Viņa arī atzīst, ka tīšām nekad nebūtu nekvalitatīvi ražojuši valsts simbolu. ”Šeit radusies kļūda piegrieztnes dēļ, tāpēc konkrētā partija izrādījusies brāķis,” skaidro Mille-Čiekure. Savukārt darbinieki, kuru kļūmes dēļ radušās neprecizitātes izmēros, saņēmuši rājienu. Vairāk skaties video.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl