2 komentāri

Par nesavtīgo ieguldījumu izglītības un sabiedriskajā darbā par Atzinības krusta kavalieri iecelta ilggadēja pusaudžu rehabilitācijas centra Saulrīti audzinātāja un ģimeņu atbalsta kopas Rozbeķu saime vadītāja Ilze Krivašonoka.

Rehabilitācijas centru Saulrīti audzinātāja Ilze Krivašonoka sauc par savām otrajām mājām. Divas diennaktis nedēļā viņa palīdz atkarīgiem pusaudžiem. Sieviete atzīst – ir dienas, kad visam gribās atmest ar roku. Bet tad nāk citas – tādas, kas dod spēku cīnīties tālāk.

Ilze Krivašonoka, Atzinības krusta kavaliere:

Šeit ir bērni, kuriem ir ļoti pietrūcis ģimeniskuma, mīlestības. Tad mēs mēģinām kaut maz drusciņ viņiem to dot. Ja mūsu pieaugušais, garais puisis var vakarā pastiept rokas pretī un teikt – “nāc, mani samīļo pirms gulēt iešanas”… nu, tas ir rādītājs.

Rehabilitācijas centrā darba terapijas nodarbībās top Adventa vainagi, zvaigznes un eņģeļi. Par vairākumu no saviem bijušajiem audzēkņiem Ilzes kundze neko nezina, bet ir arī tādi, kuri ir spējuši pārvarēt savas atkarības un ik pa laikam padod ziņu audzinātajai.

Tas esot grūts, bet ļoti vajadzīgs darbs, kas dod gandarījumu. Audzinātāju Ilzi šeit ciena.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl