Komentāri

Oktobris ir arī skolotāju mēnesis, kad šīs profesijas pārstāvji aizvada savu svētku dienu, tāpēc šī rīta Lielā intervija – ar diviem jauniem skolotājiem, kas idejas un aicinājuma vārdā ir mainījuši līdzšinējo nodarbošanos un ar kustības Iespējamā misija palīdzību kļuvuši par pedagogiem.

“Katrs skolotājs var skolēnam dot iespēju sajusties tā, ka viņš var kaut ko izdarīt,” ar šo domu un attieksmi Ādažu vidusskolā par fizikas skolotāju jau sesto gadu strādā kustības Iespējamā misija absolvents Raivis Pauls. Arī viņa kolēģe Paulīna Latsone, kura, mācot vēsturi, skolā aizvada otro gadu un apmācību Iespējamajā misijā vēl turpina, uz izglītības procesu un bērnu vietu tajā raugās citādi nekā lielākā daļa skolotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bērns no matemātikas nāk uz vēsturi, tad ir sports un vizuālā māksla, un tad fizika. Ir tik daudzas reizes jāpārslēdzas. 40 minūtes, zvans, un pēc 10 minūtēm tev ir jābūt pilnīgi citā laikmetā un citā domāšanā. Un tas, man liekas, nav tas pareizākais un labākais veids, kā mācīties,” uzskata Paulīna.

Līdzīgās domās ir arī Raivis: “Svarīgi izvērtēt visas pārmaiņas no bērnu skatu punkta. Ja bērnam ir problēmas pārslēgties tik reizes – astoņas reizes mācību dienas laikā – labāk lai ir kompetencēs, lai viņiem ir vieglāk visu dienu ar vienu lietu darboties. Uz visu vajag skatīties caur bērna acīm.”

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl