Komentāri

Oktobris ir arī skolotāju mēnesis, kad šīs profesijas pārstāvji aizvada savu svētku dienu, tāpēc šī rīta Lielā intervija – ar diviem jauniem skolotājiem, kas idejas un aicinājuma vārdā ir mainījuši līdzšinējo nodarbošanos un ar kustības Iespējamā misija palīdzību kļuvuši par pedagogiem.

“Katrs skolotājs var skolēnam dot iespēju sajusties tā, ka viņš var kaut ko izdarīt,” ar šo domu un attieksmi Ādažu vidusskolā par fizikas skolotāju jau sesto gadu strādā kustības Iespējamā misija absolvents Raivis Pauls. Arī viņa kolēģe Paulīna Latsone, kura, mācot vēsturi, skolā aizvada otro gadu un apmācību Iespējamajā misijā vēl turpina, uz izglītības procesu un bērnu vietu tajā raugās citādi nekā lielākā daļa skolotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bērns no matemātikas nāk uz vēsturi, tad ir sports un vizuālā māksla, un tad fizika. Ir tik daudzas reizes jāpārslēdzas. 40 minūtes, zvans, un pēc 10 minūtēm tev ir jābūt pilnīgi citā laikmetā un citā domāšanā. Un tas, man liekas, nav tas pareizākais un labākais veids, kā mācīties,” uzskata Paulīna.

Līdzīgās domās ir arī Raivis: “Svarīgi izvērtēt visas pārmaiņas no bērnu skatu punkta. Ja bērnam ir problēmas pārslēgties tik reizes – astoņas reizes mācību dienas laikā – labāk lai ir kompetencēs, lai viņiem ir vieglāk visu dienu ar vienu lietu darboties. Uz visu vajag skatīties caur bērna acīm.”

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl