Centrāltirgū tirgo preces, kuru derīguma termiņš beidzies 2014. gadā; bērniem pārdod alkoholu

10 komentāri

Rīgas Centrāltirgū gājēju ceļa vidū vietām slēpjas improvizētas tirgotavas uz ratiem. Tajās tirgo dažādas pārtikas preces, bet aiz limonādes pudelēm slēpjas arī alus. Turpat netālu ir videonovērošanas kamera, taču Centrāltirgus vadība norāda, ka gaidot lielāku aktivitāti no dienestiem, kas tieši esot atbildīgi par nelegālu tirdzniecību.

Bez Tabu žurnālists izliekas par kādu izslāpušu cilvēku, kurš meklē – kur iegādāties lētāku alu. Pārdevējs viņam laipni atbild, ka viņš var pārdot 2,5 litru par 1,30 eiro. Tāpat tiek nofilmēts tas, kā kāda pusaudze sniedz naudu un pretī saņem alkoholu. Viņai ir 15 gadu, un viņai alkohols pārdots, neprasot dokumentus. Viena sieviete gan esot pajautājusi, cik viņai gadu, un, saņemot atbildi, ka 18, alu arī pārdevusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alkohola tirgošana nav vienīgais pārkāpums, jo bodītē var atrast arī vecus cepumus, kuriem sen jau beidzies derīguma termiņš, kā arī citas vecas preces.

Drīz vien pēc Bez Tabu ziņojuma tirgū ierodas arī policisti, kas bodītes aizver ciet.

Pārdevēji gan kameras priekšā dievojas, ka nav pie vainas. Viņi tikai pārdodot preces.

Neatkarīgi no tā, ka tiek tirgots bez kases aparātiem, bez čekiem, turklāt ar sen beigušos derīguma termiņu, pircēju šīm apšaubāmajām bodītēm netrūkst. Sieviete, kura vēlas tur kaut ko iegādāties, gan norāda, ka saindējusies vēl nav un te taču ir lētāk.

Tikmēr Centrāltirgus vadība stāsta, ka grib lielāku aktivitāti no dienestiem, kas var piemērot reālus sodus. Arī fakts, ka turpat atrodas videonovērošanas kameras neko nenozīmējot – viņi nebija šos tirgoņus pamanījuši.

Video!

TOP komentāri

  • Jaanis
  • Edgars Bremšmits
    +2 +2 0

    Edgars Bremšmits

    Nu atmodās:D:D:DNo tām tačkām jau gadiem tirgojās,pats esmu redzējis kā mentiem,muņikiem un Pvdšņikiem tiek iepiķots un tie aiziet tālāk,tagad tikai ''pokzuha'' uz kameru:D:D rīt turpat tirgosies no jauna!!!Tur visas iestādes barojās!Nolieciet slēpto kameru pie kādas nošīm tirgotavām un redzēsiet cik mentu dienā tur ''paēd''..:):):)
  • aijaa

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl