“Centrālā laboratorija” kopš marta veikusi vairāk nekā 263 000 Covid‑19 testu

0 Komentāru
“Centrālā laboratorija” kopš marta veikusi vairāk nekā 263 000 Covid‑19 testu
EDIJS PĀLENS, LETA

“Centrālā laboratorija” kopš marta ir veikusi 263 248 Covid-19 noteikšanas testus, aģentūru LETA informēja AS “Repharm” komunikācijas direktore Līga Ribkinska.

Viņa skaidroja, ka pavasarī katru dienu, ieskaitot brīvdienas, mobilās brigādes nodrošināja 100-150 mājas vizītes visā valstī. Pēdējos mēnešos laboratorijas mobilās brigādes katru dienu dodas uz skolām, bērnudārziem, pansionātiem un uzņēmumiem, lai veiktu kolektīvu darbinieku testēšanu.

Laboratorijai esot plašākais Covid-19 testēšanas punktu skaits Latvijā – pašlaik 29 paraugu paņemšanas punkti.

Ribkinska klāstīja, ka “Centrālā laboratorija” veica Covid-19 testus arī labdarības maratona “Dod pieci!” dīdžejiem. Testu paraugus mājas vizītēs paņēma laboratorijas darbinieki, tādējādi palīdzot labdarības maratona organizatoriem nodrošināt epidemioloģiski drošu vidi studijā.

“Mēs jau gandrīz 300 dienas garas darba stundas strādājam, lai mums kopīgi izdotos pārvarēt veselības krīzi. Mēs ļoti vēlamies, lai uz pandēmijas izraisītā fona starp mūsu sabiedrības locekļiem neizveidojas savstarpējas neizpratnes siena un nevairojas augsne jebkādām varmācīgām izpausmēm,” komentēja “Centrālās laboratorijas” vadītāja Jana Osīte.

Viņa pauda gandarījumu par “Dod pieci!” šogad izvēlēto problēmu loku, kas vedina cilvēkus domāt par cieņpilnām attiecībām, par savstarpēju sapratni un vērsties pret jebkādas vardarbības radīto postu.

Jau ziņots, ka šodien plkst. 20.00 noslēgsies ikgadējais labdarības maratons “Dod pieci!”, kas šogad ar saziedotajiem līdzekļiem sniegs praktisku palīdzību cietušajiem no vardarbības ģimenē.

0 Komentāru