5 komentāri

Ceļu policistu formas tērpus aprīkos ar videokameru. Tādējādi Valsts policija cer mazināt korupcijas riskus. Kā zināms, kukuļa piedāvāšana un ņemšana nav reta parādība pēc ceļu satiksmes noteikumu pārkāpuma.

Šobrīd lielākā daļa gan ceļu policijas, gan patruļdienesta automašīnas jau ir aprīkotas ar videokamerām, taču ar to nav gana, lai mazinātu korupcijas riskus. Tagad nolemts ķerties klāt jauniem tehniskiem risinājumiem.

Autovadītājiem jāzina, ka saruna ar ceļu policijas inspektoru turpmāk tiks ierakstīta, jo policistiem pie apģērba būs piestiprināta videokamera.

LNT Ziņu uzrunātie autovadītāji šo ideju sauc par apsveicamu. Videokamera viņus nemulsināšot.

Foto

Video: kā jaunieviesumu komentē autovadītāji un policija?

Valsts policijā mierina, ka par visu esot padomāts un autovadītājiem neesot pamata bažām.

Šī novitāte ir jau valdībā atbalstīta un tam piešķirts arī finansējums – 130 tūkstoši eiro. Iepirkumu izsludināšot tuvāko dienu laikā un nākamgad videokamerām jau jābūt piestiprinātām pie policistu apģērba.

Ar individuālajām kamerām tālākā nākotnē plānots aprīkot arī patruļpolicistus.

TOP komentāri

 • Mežacūka
 • @LVANTIGLOBALIST
  +2 +2 0

  @LVANTIGLOBALIST

  Viņiem kā maziem běrniem ir vajadzīga pilnīga uzmanība,lai kaut ko nenochieptu no banketa galda.Viss ir domāts tikai prieksh 100 gudrajiem
 • Pozitīvi
  +2 +2 0

  Pozitīvi

  Nu nekā smieklīga tur nav, tad nu beidzot atkritīs vēlme, kādam dot un kādam ņemt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl