Ceļotājs Kārlis Bardelis metas jaunā piedzīvojumā

1 komentārs

Ceļotājs Kārlis Bardelis devies jaunā piedzīvojumā. Pirms pusotra gada airu laivā kopā ar Gintu Barkovski šķērsojis Atlantijas okeānu, tagad Kārlis grasās mest izaicinājumu Klusajam okeānam, pirms tam ar tandēma velosipēdu šķērsojot Dienvidameriku. Šoreiz gan ar citu ceļabiedru – draudzeni Lauru.

Jaunajam izaicinājumam pāris gatavojies vairāk nekā gadu. Kārlis un Linda ir gan pastiprināti trenējušies fiziski, gan arī ņemta vērā iepriekšējā ceļojuma – laivā pāri Atlantijas okeānam – pieredze. Tagad Kārlim ir līdzi arī ūdens atsāļotājs, duša un vērtīgas pārtikas krājumi. Bet 23 kilogramus smags tandēma ritenis ir iepakots lielā kastē nodošanai nestandarta bagāžā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas ir labi pārdomāts divritenis tieši šādiem gariem braucieniem ar velosomām, ar bagāžniekiem. Pats rāmis ir pietiekoši izturīgs, lai varētu uzbraukt augšā, gan nobraukt lejā no 4,5 km augstuma. Jo tā ir pamatīga inerce, tu brauc lejā lielā ātrumā,” saka Kārlis.

Lidostā ceļotāju pavadīja liels tuvinieku un draugu pulks. Plānots, ka ceļojums ilgs pusotru gadu, Kārlis pauž cerību, ka viss noritēs labi. Pat neskatoties uz to, ka šodien jau izbraucot uz lidostu, nācās atgriezties mājās. Kārlis nav māņticīgs. Turklāt ne viņš, ne viņa draudzene no grūtībām nebaidās.

“Vienmēr jau domā: vai-vai-vai, ka tik kaut kas nenotiek. Mēs vienmēr domājam, ka tik kaut kas notiek. Un tāpēc mēs darām, tāpēc mēs braucam ar divriteni un braucam ar laivu. Un protams esam padomājušo par kādām lietām, ja nu kaut kas aiziet greizi,” stāsta ceļotājs.

Starp pavadītājiem bija arī Gints Barkovskis – laivotājs, ar kuru kopā šķērsots Atlantijas okeāns. Pirmais gala mērķis ir Stambula, un plānots ka kluso okeānu ceļotāji sasniegs tikai aprīlī.

Piektdien aizsākto ceļojumu var iedalīt divās daļās. Pirmā daļa ir ceļš no iepriekšējās finiša vietas Brazīlijā, Atlantijas okeāna piekrastē ar velosipēdu pāri Dienvidamerikai. Ceļojuma otrais posms tiks pavadīts laivā, Klusajā okeānā piestājot pie dažādām salām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl