Komentāri

Došanās uz terorisma “mācībām” ārzemēs, kā arī ceļošana terorisma nolūkos turpmāk būs krimināli sodāma, – to paredz Saeimas atbildīgajā komisijā atbalstītie grozījumi Krimināllikumā.

Sagaidāms, ka drīzumā tie varētu stāties spēkā. Runa ir par vairākiem jauniem noziegumu veidiem, kas saistīti ar terorismu. Par sevišķi smagu noziegumu turpmāk, piemēram, tiks uzskatīta arī terorisma slavināšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par terorisma slavināšanu draudēs pieci gadi cietumā, par terorisma grupas organizēšanu varēs piespriest 10 gadus, tomēr atkarībā no nozieguma veida tiesa varēs piemērot arī mūža ieslodzījumu.

Atgādinām, ka Drošības policijas redzeslokā nonākuši vairāki Latvijas valstspiederīgie, kas devušies karot uz Austrumukrainu un Sīriju. Lielākā daļa šo personu ir gados jauni vīrieši.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl