Ceļošana terorisma nolūkos Latvijā būs krimināli sodāms noziegums

Komentāri

Došanās uz terorisma “mācībām” ārzemēs, kā arī ceļošana terorisma nolūkos turpmāk būs krimināli sodāma, – to paredz Saeimas atbildīgajā komisijā atbalstītie grozījumi Krimināllikumā.

Sagaidāms, ka drīzumā tie varētu stāties spēkā. Runa ir par vairākiem jauniem noziegumu veidiem, kas saistīti ar terorismu. Par sevišķi smagu noziegumu turpmāk, piemēram, tiks uzskatīta arī terorisma slavināšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par terorisma slavināšanu draudēs pieci gadi cietumā, par terorisma grupas organizēšanu varēs piespriest 10 gadus, tomēr atkarībā no nozieguma veida tiesa varēs piemērot arī mūža ieslodzījumu.

Atgādinām, ka Drošības policijas redzeslokā nonākuši vairāki Latvijas valstspiederīgie, kas devušies karot uz Austrumukrainu un Sīriju. Lielākā daļa šo personu ir gados jauni vīrieši.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl