Ceļojums uz Magadanu: trīs latvieši un trīs motocikli, 66 dienas un vairāk nekā 20 000 kilometru

1 komentārs

Trīs motosporta entuziasti šodien devušies ekspedīcijā no Rīgas uz Magadanu. 66 dienās latvieši mēros vairāk nekā 20 000 kilometru.

Ceļš līdz Magadanai vedīs cauri Krievijai, Kazahstānai, Kirgizstānai un Mongolijai.

Latvijas motosportisti šķērsos deviņas laika joslas, vairāk nekā 4000 upju, tiltu un purvu. Būs jāmēro tūkstošiem kilometru pa šaurām kalnu takām un izaicinošiem ceļiem — garākais un iespaidīgākais no tiem ir tā saucamais kaulu ceļš jeb Amūra maģistrāle, kas vienlaikus ir arī kā piemiņas vieta vairākiem tūkstošiem cilvēku, kuri gājuši bojā šā ceļa būvniecības laikā.

Ekspedīcijai motociklisti gatavojušies apmēram gadu, cenšoties pārdomāt visas sīkākās detaļas.

Komanda braucienā devusies bez atbalsta komandas, paļaujoties tikai paši uz sevi un visu nepieciešamo ņemot līdzi. Pirmā pieturas vieta – Volgograda.

Foto

TOP komentāri

  • Andris
    0 0 0

    Andris

    Super pasākums.Varbūt kaut kur ir sīkāks apraksts par šo braucienu.2019 ar plānoju turp doties ar autiņu.Pagājušgad aizkūlos līdz Baikālam(veicu pusapli no Oļhona līdz Ustj-Barguzinam).Mani interesētu trase Kolima. a.krizano@inbox.lv,29332042

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl