1 komentārs

Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu vārdu bieži dzirdam pieminam dažādos vērienīgos kultūras, mākslas pasākumos, kuri notiek pateicoties viņu finansiālam atbalstam. Abiem nav sveša arī labdarība. Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludinājis atbalsta programmu grūtības nonākušajiem ļaudīm. Programmas mērķis ir – dot iespēju nodarboties ar zemkopības darbiem un pašiem izaudzēt pārtiku savam saimes galdam.

Programmas ”Pats savam saimes galdam” būtība ir pavisam vienkārša. Aptuveni 400 grūtībās nonākušās ģimenes saņems sēklas, stādus un dārza piederumus, lai varētu rosīties dārzā.

Sēklas un darba rīkus ģimenes varēs saņemt tajās nevalstiskajās organizācijas, kuras iesaistījušās programmā. Šodien šo 35 organizāciju pārstāvji no visas Latvijas ieradās Bulduru dārzkopības vidusskolā, lai noslēgtu līgumu un siltumnīcā simboliski iesētu tomātu sēklas.

Novados programma izraisījusi lielu atsaucību. Lai savā dārzā izaudzētu pārtiku ilgstošam laikam, ir nepieciešams īsā laikā iegādāties lielu apjomu sēklu un stādu, taču daudzām ģimenēm tas nav pa kabatai.

Borisa un Ināras Teterevu fondā skaidro, ka programmu ”Pats savam saimes galdam” īsteno trīs gadus, ik gadu sniedzot atbalstu 35 000 eiro apmērā.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Prieks par fonda darbību, tikai ir šaubas, vai to daudzi izmantos, jo arī laukos ir slaisti, kas labāk diedelē pabalstus, nevis apkopj savu zemes gabaliņu.Dzirdēju, ka Liepāja, sķiet, pirms gadiem deva zemi kartupeļu audzēšanai, bet aktiivitāte bija zema.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl