Cēla rīcība! Raidījuma “Degpunktā” komanda vāc ziedojumus patversmei

Komentāri

Pie pārtikas, siltām segām un pats galvenais – pastaigām svaigā gaisā šodien tika dzīvnieku patversmes ”Mežavairogi” iemītnieki. Palīdzēt bez saimniekiem palikušiem suņiem, kaķiem kā arī citiem dzīvnieciņiem aicināja raidījuma ”Degpunktā” veidotāji.

Sākotnēji tika prognozēts, ka cilvēki patversmē sāks parādīties ap dienas vidu, taču dažādi ziedojumi pie ieejas vārtiem krājās jau no pirmajām minūtēm pēc atvēršanas. Tas nozīmē, ka cilvēkiem nav vienalga, saka ”Mežavairogu” vadītāja. Raugoties uz to, kas ziedots tikai pirmajās stundās vien, viņa prognozē, ka ar to patversmes iemītniekiem pietiks vismaz vairākām nedēļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr pārējie apmeklētāji dzīvniekiem var sniegt citu palīdzību. Piemēram, pastaigas. Tās ilgst vismaz pusstundu, dzīvniekam ļaujot izrauties no krātiņa, savukārt, cilvēkam no ikdienas.

Doties pastaigā vai saņemt papildus porciju pārtikas ir mazākais, ko dzīvniekiem var sniegt. Tie vēlas jaunas mājas, jaunus saimniekus, jo vecos ir pazaudējuši.

Katrs gadījums, kad dzīvnieks var patversmi pamest ir nelieli svētki. Statistikā – ”atgriezies mājās” vai ”atradis jaunus saimniekus” abu gadījumu skaits nav līdzīgs.

Ļoti iespējams, ka kāds no šodienas akcijas dalībniekiem šeit atgriezīsies vēlreiz. Lai noskatītu jaunu draugu, vai vienkārši palīdzētu.

Šī akcijas iniciatori ir mūsu kolēģi no raidījuma ”Degpunktā”. Apkopojums par rezultātiem būs redzams pārraidē Ziemassvētku vakarā.

Video

Lasi vēl