Čehijā aizturēts 2009. gada Vecrīgas grautiņu dalībnieks Ansis Ataols Bērziņš

Komentāri

Čehijā aizturēts atpazīstamākais 2009. gada 13. janvāra grautiņu dalībnieks, dziesminieks Ansis Ataols Bērziņš, kuru Latvijas tiesībsargājošās iestādes bija izsludinājušas starptautiskajā meklēšanā.

To LNT Ziņām apstiprināja vīrieša tēvs Uldis Bērziņš, kurš pastāstīja, ka aizturēšana notikusi pirms dažām dienām. Tomēr par notikušā apstākļiem viņam nav detalizētas informācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar aizturētā ģimeni sazinājušies Bērziņa juridiskie aizstāvji no Čehijas. Viņi interesējušies par to, vai Latvijā sāktajai lietai pret Ansi Ataolu Bērziņu ir politisks raksturs.

Valsts policijā LNT Ziņām papildu informāciju par notikušo nesniedza.

Tiesa Bērziņam piespriedusi brīvības atņemšanu uz gadu un astoņiem mēnešiem. Iepriekš viņam  bija piespriesta nosacīta brīvības atņemšana uz tādu pašu termiņu. Tomēr, ņemot vērā to, ka 13. janvāra grautiņu dalībnieks neieradās Valsts probācijas dienestā, Bērziņam piemērots reāls cietumsods. Notiesātais šo spriedumu dēvēja par nepamatotu, un paziņoja, ka devies politiskā emigrācijā.

Bērziņš izsludināts policijas meklēšanā kopš pagājušā gada februāra.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl