Čehijā aizturēts 2009. gada Vecrīgas grautiņu dalībnieks Ansis Ataols Bērziņš

Komentāri

Čehijā aizturēts atpazīstamākais 2009. gada 13. janvāra grautiņu dalībnieks, dziesminieks Ansis Ataols Bērziņš, kuru Latvijas tiesībsargājošās iestādes bija izsludinājušas starptautiskajā meklēšanā.

To LNT Ziņām apstiprināja vīrieša tēvs Uldis Bērziņš, kurš pastāstīja, ka aizturēšana notikusi pirms dažām dienām. Tomēr par notikušā apstākļiem viņam nav detalizētas informācijas.

Ar aizturētā ģimeni sazinājušies Bērziņa juridiskie aizstāvji no Čehijas. Viņi interesējušies par to, vai Latvijā sāktajai lietai pret Ansi Ataolu Bērziņu ir politisks raksturs.

Valsts policijā LNT Ziņām papildu informāciju par notikušo nesniedza.

Tiesa Bērziņam piespriedusi brīvības atņemšanu uz gadu un astoņiem mēnešiem. Iepriekš viņam  bija piespriesta nosacīta brīvības atņemšana uz tādu pašu termiņu. Tomēr, ņemot vērā to, ka 13. janvāra grautiņu dalībnieks neieradās Valsts probācijas dienestā, Bērziņam piemērots reāls cietumsods. Notiesātais šo spriedumu dēvēja par nepamatotu, un paziņoja, ka devies politiskā emigrācijā.

Bērziņš izsludināts policijas meklēšanā kopš pagājušā gada februāra.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl