8 komentāri
Caurvēja dēļ VID ēkai par 101 580 eiro būs jāmaina galvenās ieejas durvis. Lūk, kā tās izskatās!

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ēkai līdz nākamā gada maijam paredzēts nomainīt centrālās ieejas durvis, un tas izmaksās 101 580 eiro.

Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) skaidrojuši, ka ārdurvju maiņa nepieciešama, jo, apmeklētājiem un darbiniekiem izmantojot esošās durvis, ēkā veidojas caurvējš. Līdzekļus šā projekta īstenošanai plānots ņemt no VNĪ rezerves budžeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau maijā vēstīja par gadījumu, kad caurvēja laikā centrālās ieejas durvis atrautas vaļā, sašķaidot trauslo stikla konstrukciju. Turklāt līdzīgas nedienas ar šīm ieejas durvīm notikušas ne vienu reizi vien.

Foto – bēdīgi slavenās VID ēkas durvis

Plānotie durvju nomaiņas darbi izraisījuši diskusijas un ironijas pilnus komentārus sociālajos tīklos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl