Komentāri

Kādam aptuveni simts gadus vecam namam Rīgas centrā jumts ir tā sabojāts, ka lietus līst iekšā dzīvokļos, bojājot gan to izskatu, gan apdraudot iedzīvotāju veselību un drošību, ziņo raidījums “Bez Tabu”.

Daudzdzīvokļu celtnē patlaban mitinās četras ģimenes. Kāds vīrietis, kas dzīvo šā nama augšējā stāvā, lietavu laikā ar ūdens savākšanu pirms dažām dienām nodarbojās līdz četriem rītā – tik ilgi, kamēr lietus lija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katru mēnesi no nama iedzīvotājiem apsaimniekotājs ”Rīgas pilsētas namsaimnieks” iekasē 26 eiro, kas ir paredzēti “remontdarbiem”, taču uzlabojumi netiek veikti. Augšējā nama iedzīvotājs jumta uzlabošanas darbus veic pats, kā nu spēj, piemēram, uzliekot uz jumta ķieģeļus, lai to neaizpūš prom vējš.

”Rīgas pilsētas namsaimnieks” saņēmis arī prasību no Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas, taču nekas lietas labā nav darīts, norādījis inspekcijas pārstāvis Jānis Asaris.

Nams, kas atzīts par kultūrvēsturiski vērtīgu ēku, varētu kļūt par vietējas nozīmes pieminekli, ja vien tas būtu bijis labākā stāvoklī.

Lasi vēl