Komentāri
Carnikavā pie bērnudārza uzradies ”bērnu vilinātājs”
FOTO: LETA

Carnikavas Pašvaldības policijai ir nodota informācija, ka pie Carnikavas pirmsskolas izglītības iestādes Riekstiņš aizdomīgs vīrietis mēģinājis uzrunāt bērnudārza audzēkņus, saucot viņus klāt pie sētas un izsakot dažādus komplimentus, informē bērnudārza vadītāja Ina Melkina.

Viņa pastāstīja, ka šāda sūdzība saņemta no viena audzēkņa vecākiem. Par atgadījumu bērnudārza vadība uzzinājusi sociālajā tīklā “Facebook”, kur to aprakstījusi audzēkņa māte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdinot citus vecākus, bērna māte minējusi, ka 8.decembrī bērnudārza audzēkni uzrunājis kāds nepazīstams vīrietis, kurš sevi nodēvējis par Jāni. Viņš saucis bērnu pie sētas un jautājis viņa vārdu. Papildus vīrietis esot izteicis bērnam komplimentus, piemēram, “tev ir skaisti mati”, un stāstījis, ka “atnācis apskatīties apkārtni”.

Audzēkņa māti šis atgadījums satraucis vēl jo vairāk tādēļ, jo arī netālu, Ādažos, pirms laika manīti aizdomīgi vīrieši, kuri aicinājuši bērnus kāpt mašīnā apskatīties kucēnus un piedāvājuši konfektes.

Bērnudārza vadītāja aicina audzēkņu vecākus neuztraukties, jo policija par atgadījumu ir informēta. Viņa arī norāda, ka bērnudārza darbinieki nav manījuši aizdomīgas personas bērnudārza teritorijas tuvumā.

Kā ziņots, Ādažu Pašvaldības policija novembra pirmajās nedēļās saņēma vairākas iedzīvotāju sūdzības par aizdomīgām personām novada teritorijā, kuras bērniem piedāvā konfektes vai iekāpt automašīnā, lai apskatītu kucēnus.

Ādažu Pašvaldības policijas priekšnieks Oskars Feldmanis 21.novembrī informēja, ka gan pašvaldības policija, gan Valsts policija (VP) aktīvi patrulē Ādažu novadā – regulāri, tostarp arī šodien, notiek abu institūciju kopīgie reidi. Feldmanis arī informēja, ka VP izmeklē situāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl