Carnikavā nosvinēti ”Nēģu svētki”

Komentāri
Carnikavā nosvinēti ”Nēģu svētki”
FOTO: LETA

Agrā rīta stundā saķertie nēģi Carnikavā šodien, 23.augustā gūla viens pie otra uz restēm cepties. Šogad sezona esot iesākusies labi. Atšķirībā no pagājušās vasaras, šajos svētkos nēģu netrūkst. Garas rindas veidoja arī nēģu cienītāji, kuri novērtē cepto delikatesi.

Drošākie ēdāji piedalījās arī nēģu ātrēšanas sacensībās. Sacenšoties katrā piegājienā dalībniekiem bija jāapēd divi nēģi un jāizdzer puslitra minerālūdens pudele. Ūdeni dzert esot sacensību grūtākais uzdevums, atzīst dalībnieki.

Taču vislielāko interesi raisīja lielais, pustonnīgais nēģu zupas katls. Sanākušie bija gatavi stāties vairāku desmitu metru garā rindā, lai tikai nobaudītu Carnikavas meistardarbu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl