Čalovskis nolēmis labprātīgi doties uz Ameriku

Komentāri
Čalovskis nolēmis labprātīgi doties uz Ameriku
Foto: LETA

Kibernoziegumos apsūdzētais Deniss Čalovskis nolēmis labprātīgi doties uz Ameriku un stāties tiesas priekšā. Intervijā portālam mixnews.lv Čalovskis apstiprināja, ka tuvojas noslēgumam “šis traģiskais šovs, kas ilgst vairāk nekā divus gadus”.

Čalovska advokāte Ilona Bulgakova aģentūrai LETA atzina, ka izskanējusī informācija par Čalovska lēmumu labprātīgi doties uz Ameriku ir patiesa, bet plašākus komentārus advokāte atteicās sniegt.

“Esmu gatavs lidot uz Ameriku. Es nebēgu, neslēpjos. Esmu gatavs tur stāties tiesas priekšā,” sacīja Čalovskis un piebilda, ka ir gatavs pats segt visus ceļa izdevumus. Tajā pašā laikā kibernoziegumos apsūdzētais stāstīja, ka ir pieprasījis ASV vīzu, taču joprojām nav saņēmis atbildi.

Kā ziņots, šā gada sākumā Čalovska advokāte Bulgakova atzina, ka viņa joprojām neredz pamatu klienta apcietināšanai un izdošanai ASV.

Bulgakova pavēstīja, ka klients lūdzis viņai atturēties sniegt komentārus, taču advokātes viedoklis ir nemainīgs, proti, izdošanai nav perspektīvas no cilvēktiesību viedokļa. “Bez viņa apcietināšanas gan policijai acīmredzot šeit neiztikt, jo divpusējais līgums, uz kura pamata prasīta izdošana, tieši pie nodošanas paredz apcietināšanu. Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumā tomēr ir punkts, kurš pasaka, ka apcietinājums izdošanas nolūkā pārkāpj klienta tiesības, ko paredz konvencija, proti, tiesības uz brīvību. Ja būtu aizturēšana un apcietināšana, tā būtu patvaļa pret cilvēktiesībām,” uzsvēra advokāte.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl