Čakša: Pasaules Banka mudina iekāpt pacienta kurpēs

Komentāri

Latvijā pacienti mirst tikai tāpēc, ka tiek nosūtīti uz slimnīcu, kur viņam nepieciešamās manipulācijas veic reti, vai pie ārsta, kas tādas veic reti. Pie šāda viedokļa palikuši Pasaules Bankas eksperti, kuri šodien zinātniskā konferencē prezentēja savu galaziņojumu par mūsu veselības aprūpes sistēmu.

Lai arī niansēs ziņojums piedzīvojis izmaiņas, tā būtība nav mainījusies. “Pētnieku secinājumi liek mums iekāpt pacienta kurpēs, koncentrējoties uz sniegtā pakalpojuma kvalitāti,” uzskata veselības ministre, kura apņēmusies vismaz daļēji ņemt vērā ekspertu ieteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr nozares pārstāvju kritika par Pasaules Bankas pētījumu nav mainījusies. Kamēr pētījums tapa, nozares pārstāvji izteica 380 iebildumus, taču dokumenta gala versijā lielākā daļa no tiem nav ņemti vērā.

Piemēram, divu mēnešu laikā eksperti pat nav spējuši savā prezentācijā izlabot kļūdu, ka Latvija atrodas nevis Botnijas, bet gan Baltijas jūras līča krastā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl