2 komentāri

Ja tiks atcelta pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazinātā likme kompensējamajiem medikamentiem, cenas zālēm viennozīmīgi kāps, intervijā raidījumam “900 sekundes” norādīja veselības ministre Anda Čakša.

Latvijas Darba devēju konfederācija Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē 13. aprīlī esot izteikusi priekšlikumu Finanšu ministrijai izvērtēt samazinātās PVN likmes atcelšanu.

Tas radījis satraukumu, vai zāles nekļūs dārgākas un izmaiņas neskars trūcīgos, kā arī tos, kuriem zāles jālieto ilgstoši. Intervijā “900 sekundēm’ Čakša norādīja, ka Veselības ministrija šādu risinājumu neatbalsta un šajā jautājumā jāmeklē citi risinājumi.

Čakša norāda, ka vēl jārēķina, kā mainīsies zāļu cena pēc PVN likmes celšanas no 12% uz 21%. Veselības ministre ir pārliecināta, – ja PVN samazinātā likme medikamentiem tiks atcelta, tad var ciest attālāki reģioni un var nākties slēgt aptiekas.

Video

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Katram jāatbild par saviem lēmumiem-deputātiem taču cita darba nav, tikai apsvērt, novērtēt un nobalsot.Un blakus katram tautai svarīgam lēmumam norādit-kas par, kas pret,Un nekāda aizbildināšanās- es jau gribēju, bet koalīcija neatbalstīja.Tad jāmaina koalicija, ja bez tās nevar.Politiskā atbildība mūsu valstī sen jau ir bezatbildība.Atlaiž no vienas vietas un ieceļ citā, labāk atalgotā.Kauns.
 • es
  0 0 0

  es

  Tad nu gan atklājums- pieaugs cenas!Tas taču katram bija jau sen skaidrs!
  Man liekas ar to jauno nodokļu reformu iebrauks pilnīgās auzās!
  Vienīgais risinājums-nežēlīgi samazināt valsts aparātu, likt ierēdņiem strādāt tempā,domāt ar galvu un atbildēt personīgi par visiem pieņemtajiem lēmumiem un to rezultātiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl