Komentāri

Pensionāri un invalīdi gatavojas labdarības gadatirgum. Pēdējās dienās amata meistari un rokdarbnieces strādā dienu un nakti, lai saražotu pēc iespējas vairāk.

Lai piepelnītu klāt līdzekļus savai pensijai, invalīdiem un pensionāriem jāiztur sīva konkurence ar tiem, kas var saražot ātrāk un vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienīgais veids, kā to izdarīt, ir kvalitāte. Ja tiek adīti cimdi – tad no vilnas un dubultie. Ja darinātas sveces – tad no bišu vaska un tītās, nevis lietās.

Tradicionālais pensionāru un cilvēku ar īpašajām vajadzībām darbu gadatirgus no 15. decembra līdz 18. decembrim notiks Rīgas Centrālajā stacijā.

Plašāk par šo tematu – LNT Ziņās plkst. 20!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl