Komentāri

Šobrīd ir septiņas publiskās ēkas, kuras slēgtas to nedrošuma dēļ – tā intervijā “900 sekundēm” sacīja Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) direktore Svetlana Mjakuškina.

Saistībā ar jaunā mācību gada tuvošanos BVKB direktore apliecina, ka visas skolas ēkas šobrīd ir drošas un patlaban tā ir biroja prioritāte šobrīd. Vasarā atsevišķās mācību iestāžu ēkās konstatētas problēmas, bet nu tās ir novērstas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mjakuškina norādīja, ka problēmas valstī joprojām sagādā kontrole. Šobrīd ir septiņas publiskas ēkas, kuras nedrīkst ekspluatēt un kuras ir slēgtas. Turklāt ir risks, ka šajās septiņās ēkās, ja nesekotu rīcība, varētu notikt Zolitūdes traģēdijas variants.

Video: pilna intervija ar BVKB direktori

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl