Komentāri
Būvnieki sāk gatavoties Akropoles būvniecībai; brīdina iedzīvotājus par neērtībām
LETA

Trešdien, 2. martā, Rīgā, Maskavas ielā 257, uzsākts multifunkcionālā centra Akropole būvniecības sagatavošanās procesa posms – izmēģinājuma pāļu dzīšana zemē, informē tirdzniecības centra pārstāvji.

Apkārtnē esošajām ēkām tiks veikts monitorings, kontrolējot to stāvokli. Būvniecības procesu ietekme uz apkārtējām ēkām tiks testēta aptuveni vienu mēnesi, un testēšanas laikā eksperti izvērtēs, ar kādu metodi tiks veikta pāļu ievietošana zemē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmēģinājuma pāļu dzīšana zemē palīdz novērtēt pāļu nosēšanos gruntī, kā arī noteikt to, kādā dziļumā tiks ievietoti pamata pāļi. Savukārt ar izmēģinājuma pāļu slogošanu tiks novērtēts, kādi un ar kādu metodi tiks ievietoti pamata pāļi.

Uzņēmuma SIA Akropolis LV vadītāja Jeļena Kondrašova:

Šodien sākam sagatavošanās darbus pirmajiem būvdarbiem vietā, kur būs multifunkcionālais centrs Akropole. Vēlos arī piebilst, ka sagatavošanās darbu īstenošanas gaitā iespējamas neērtības apkārtējo ēku iedzīvotājiem, taču iespēju robežās centīsimies tās radīt pēc iespējas mazāk. Ceram uz apkārtējo iedzīvotāju sapratni.

Ēku monitoringu un pāļu iedzīšanu zemē veic uzņēmums Inspecta, kas piedāvā inspicēšanas, testēšanas, sertificēšanas un tehnisko konsultāciju pakalpojumus un šajās nozarēs ir vadošais uzņēmums Ziemeļeiropā.

Pagājušā gada nogalē no Rīgas pilsētas Būvvaldes tika saņemta atļauja sākt daudzfunkcionālā tirdzniecības centra Akropole būvniecību. Paralēli joprojām tiek veiktas dažādas izmaiņas, lai vēl vairāk uzlabotu mazumtirdzniecības, būvniecības, satiksmes organizācijas un citus darbības standartus. Būvniecības darbus uzsākt plānots sākt 2016. gada otrajā pusē.

Ēkas kopējā platība būs 96 tūkstoši kvadrātmetru. Ēku monitoringu veic uzņēmums Inspecta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl