Komentāri

Nepilnības atklātas Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Kopā ar Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem ēku šodien devās pārbaudīt arī Saeimas deputāti, un konstatēts, ka vietām ēkas stāvoklis ir tuvu tam, lai noteiktu tās ekspluatācijas aizliegumu.

Mājas saimniekiem jeb Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas vadībai būvinspektoru un deputātu desants tiešām bija pārsteigums, jo ierašanās notika, iepriekš nebrīdinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlmi pārbaudīt nesen izveidotā Būvniecības Valsts kontroles biroja darbu nāca no Saeimas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijas, lai pārliecinātos vai pārbaudes nav formālas.

Pēc LNT rīcībā esošās informācijas sākotnēji komisija vēlējusies rīkot pārbaudi kādā no veikalu tīkla Maxima veikaliem, taču beigās izvēle kritusi uz milzīgo Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu, vairāk zināmu kā Gaiļezeru.

Atklājies – ja vietās, kur ikdienā staigā cilvēki, konstatētas vien problēmas, kuras var novērst ar kosmētisku remontu, tad grūtāk piekļūstamās vietās aina ir bēdīgāka.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl