Bunkus slepkavības vietā nolikti ziedi un svecītes

0 Komentāru
Bunkus slepkavības vietā nolikti ziedi un svecītes
Foto: Skaties.lv

Maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vietā cilvēki nolikuši ziedus un svecītes, novēroja portāls Skaties.lv

Jau vēstīts, ka trešdien, 30. maijā, Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus nošaušana uzskatāma par šokējošu un pārdrošu, jo pavisam netālu ir policijas iecirknis, un likumsargi ieradušies pāris minūšu laikā.

Valsts policija (VP) pieļauj, ka slepkavība bijusi iepriekš rūpīgi izplānota, taču aizdomās turēto pagaidām nav.

Trešdien sasauktajā preses konferencē Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins atklāja, ka Bunkus pirms diviem gadiem vērsies policijā ar iesniegumu par sev izteiktiem draudiem un par to iepriekš sākts kriminālprocess.

Nošautais Bunkus bija iemantojis daudzus ienaidniekus un bija ierauts vairākos skandālos.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien izplatīja paziņojumu, kurā pauda: “Latvija ir tiesiska valsts, kur šāds notikums, kad gaišā dienas laikā brutāli, izmantojot šaujamieroci, tiek noslepkavots cilvēks un apdraudēta apkārtējo cilvēku drošība, ir ārkārtējs.”

0 Komentāru