Bunkus slepkavības izmeklēšana: Policija lūdz autovadītājus dalīties ar video reģistratora ierakstiem

6 komentāri
Bunkus slepkavības izmeklēšana: Policija lūdz autovadītājus dalīties ar video reģistratora ierakstiem
LETA/Valsts policija

Valsts policija lūdz autovadītājus, kuri trešdien, 30. maijā, atradās maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības vietas rajonā, sazināties ar policiju un iesūtīt video reģistratora ierakstus.

Kā informē Valsts policija, izmeklējot Aizsaules ielā 1 notikušo slepkavību, kur ar vairākiem šāvieniem tika nogalināts Bunkus, policija aicina atsaukties autovadītājus, kuri 30. maija rītā, laika posmā no plkst. 8.00 līdz plkst. 9.00 atradās rajonā “Mežaparks – Sarkandaugava – Brāļu kapi”. Autovadītāji tiek aicināti pārskatīt video reģistratoru ierakstus un sazināties ar policiju. Iespējams, video reģistrators var būt fiksējis kādu autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai.

Ja kāda rīcībā ir video, kas uzņemts pārvietošanās kartē norādītajā teritorijā attiecīgi minētajā laikā, policija aicina rakstīt uz e-pastu [email protected] , kur var nosūtīt saiti ar videofaila atrašanās vietu vai arī sazināties pa tālruni 67014002.

Gadījumos, kad būs nepieciešams augšupielādēt failu, izmeklētāji ar personu vienosies par veidu, kā to izdarīt.

Teritorija, no kuras nepieciešami video materiāli!

Jau vēstīts, ka pie noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus lietas izmeklēšanas ķērušies labākie izmeklētāji un operatīvie darbinieki.

Tāpat vēstīts, ka trešdien, 30. maijā, Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Izmantojot šaujamieroci, nogalināts maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus.

Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus nošaušana uzskatāma par šokējošu un pārdrošu, jo pavisam netālu ir policijas iecirknis, un likumsargi ieradušies pāris minūšu laikā.

Trešdien sasauktajā preses konferencē Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins atklāja, ka Bunkus pirms diviem gadiem vērsies policijā ar iesniegumu par sev izteiktiem draudiem un par to iepriekš sākts kriminālprocess.

Nošautais Bunkus bija iemantojis daudzus ienaidniekus un bija ierauts vairākos skandālos.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien izplatīja paziņojumu, kurā pauda: “Latvija ir tiesiska valsts, kur šāds notikums, kad gaišā dienas laikā brutāli, izmantojot šaujamieroci, tiek noslepkavots cilvēks un apdraudēta apkārtējo cilvēku drošība, ir ārkārtējs.”