Bunkus slepkavības gadadienā notikuma vietā gulst ziedi un svecītes

Pievienot komentāru
Bunkus slepkavības gadadienā notikuma vietā gulst ziedi un svecītes
DANA ALBREHTA, LNT ZIŅAS

Gadu pēc zvērināta advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības notikuma vietā gulst ziedi un svecītes, novēroja LNT Ziņas.

Kā vēsta aģentūra LETA, nogalinātā Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus ceturtdien notikušajā nodibinājuma “Martins Bunkus Justice Foundation” preses konferencē atkārtoti pauda kritiku Valsts policijai (VP) par tās, viņaprāt, zemo profesionalitāti gan Mārtiņa Bunkus, gan citu slepkavību izmeklēšanā.

“Esmu secinājis, ka VP nespēj atrisināt noziegumus, un tas radīs sekas starptautiski. Mēs nedrīkstam pieļaut, ka Latvija kļūst par noziedzības tranzītvalsti,” atskatoties uz aizvadīto gadu, sanākušajiem žurnālistiem pauda Kristaps Bunkus. Viņš arī uzsvēra, ka cilvēku dzīvības nedrīkst būt cena par policijas nespēju un nolaidību.

Tāpat Kristaps Bunkus kritizēja VP darbības, veicot viņa brāļa slepkavības izmeklēšanu, tostarp norādot, ka nozieguma vieta, viņa ieskatā, esot bijusi pārāk viegli pieejama un tajā neesot novērota pietiekami augsta profesionalitāte. Kristaps Bunkus arī pauda, ka VP “pārāk koncentrējas uz sava tēla spodrināšanu, nevis noziegumu atrisināšanu”.

Jau ziņots, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts pērn 30. maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kas, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Lasi vēlPolicija Bunkus slepkavības lietas izmeklēšanā sadarbojas ar trim NVS valstīm