Bulduru pludmales glābējām – starptautiski panākumi

Komentāri

Piecu meiteņu komanda “Glābēju uz ūdens” Pasaules čempionātā izcīnījušas augsto trešo vietu. Sacensību laikā ar piepūšamo motorlaivu jādodas jūrā glābt viens vai vairāki cilvēki, tas jāveic divatā vai arī komandai kopā.

Piecu meiteņu komanda no Latvijas piedalījās četrās distancēs. Sacensības notiek ar maksimālu atdevi. Vairākām komandām, veicot distanci, laiva apgāzusies un glābēji paši nonākuši situācijā, kad viņus jāglābj.

Sacensības notika Francijā, Vidusjūras piekrastes kūrortā. Meitenes atzīst, ka viņu sniegumā bijusi liela daļa iesācēju veiksmes, jo startēt nācies no Latvijas pludmales pilnīgi atšķirīgā situācijā.

Astoņpadsmit komandu konkurencē Jūrmalas glābējas ierindojās starp labākajām. Viņas apsteidza pat Austrālijas un daudzu citu valstu komandas, kas ar to vien nodarbojas kā trenējas glābēju čempionātiem.
.
Bulduru glābējas piekāpās vien pirmajai vietai Jaunzelenades sieviešu komandai un 2. vietas ieguvējām no Dānijas. Glābēju Pasaules čempionāts notiek reizi divos gados un šis bija pirmais gads, kad tajā piedalījās sieviešu komanda no Latvijas.

Tagad meitenes panākumu iedvesmotas jau plāno nākamgad piedalīties Eiropas glābēju čempionātā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl