Bulduru Dārzkopības vidusskolā sestdien notiks Rudens ražas svētki

3 komentāri

Sestdien, 2. oktobrī, Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiks Rudens ražas svētki, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāvji norāda, ka dārzkopības speciālistu rīkotie svētki ierasti ir plaši apmeklēti. Daudzi apmeklētāji ierodas ne tikai acu priecēšanai, bet izmanto izdevību iegūt jaunas zinības.

Piemēram, Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve “900 sekundēm” izrāda kāpostus, ko neēd, bet gan izmanto skaistu rudens ziedu pušķu veidošanā.

Ķirbjus, ābolus, mārtiņrozes un vēl daudz dažādu rudens velšu vāc šai sestdienai. Skolai apkārt esošajā teritorijā, siltumnīcās un arī skolas ēkā gatavojas rudens ražas svētkiem.

Stādu audzētāju un mājražotāju lielās intereses dēļ rudens svētki šogad būs pat plašāki nekā iepriekš. Pavasara svētki ierobežojumu dēļ tika atcelti, tad tagad rudenī svētkiem pietikušies jau aptuveni 130 dalībnieku.

Sanita Spure, Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve

“Gan stādu audzētāji no visas Latvijas, gan vietējie mājražotāji ar dažādiem piedāvājumiem. Būs arī konsultācijas par dārzos darāmajiem rudens darbiem, kā pareizi ieziemot rozes, gan par augļu kokiem, ogulājiem, kā tos sagatavot ziemas sezonai.”

Meistarklasi jeb ieskatu sava amata noslēpumos demonstrēs arī arboristi. Koku kopēju uzdevumi parasti gūst atsaucību no bērniem. Iesienoties drošības virvēs, būs jādodas koka vainagā un jāveic kāds no meistara dotajiem uzdevumiem.

Rudens ražas svētki Bulduru Dārzkopības vidusskolas parkā, Viestura ielā 6, Jūrmalā, sāksies plkst. 9.00 un ilgs līdz plkst. 16.00.

3 komentāri