Komentāri

Veselības ministrijas (VM) strīdīgie noteikumi par uztura normām skolās satricinājuši sabiedrību un atbildīgās iestādes nolēmušas rīkoties. Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) atbildīgā amatpersona Tatjana Marčenkova šorīt 900 sekundēs atzina, – Veselības ministrijas noteikumi ir ļoti pārspīlēti un neprecīzi.

Tā kā jaunie noteikumi ir pārspīlēti un neprecīzi, visiem – skolām, ēdinātājiem un arī uzraugiem – tie rada problēmas, pauda PVD pārstāve raidījumā 900 sekundes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – sākot no šā gada 1. janvāra, Latvijas skolās aizliegts tirgot miltu izstrādājumus, tostarp skolēnu iecienītās bulciņas. Izskanējis, ka dažas skolas naski ievēro šo aizliegumu, bet citas – izliekas to nezinām.

“Bulciņu drudzis” – atsevišķas kafejnīcas jau bankrotējušas, bet bērni skrien uz tuvējiem veikaliem

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl