“Bulciņu jautājums” nonācis uz valdības galda!

Komentāri
“Bulciņu jautājums” nonācis uz valdības galda!
LETA

Par to, kā turpmāk notiks bērnu ēdināšana skolās, tostarp, vai paliks spēkā sabiedrībā daudz apspriestais bulciņu aizliegums skolu ēdnīcās, lems augstāk stāvošie politiķi – valdība.

Proti, iepriekš asas debates izraisījušais un par “bulciņu kariem” nodēvētais jautājums šodien iekļauts Ministru kabineta darba kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd ir panākts kompromiss, ka vēl gandrīz gadu skolēnu ēdināšanā tomēr būs atļaus izmantot atsevišķas pārtikas piedevas un aromatizētājus.

Veselības un zemkopības ministri ir vienisprātis, ka skolās bērni jāēdina ar ēdienu, kas pagatavots pasniegšanas dienā un ir dabīgs. Abi arī vienojušies, ka skolas pavāru uz vietas gatavotu ēdienu, kas atbilst noteiktajām prasībām, drīkstēs iekļaut arī skolas kafejnīcu ēdienkartē.

Iepriekš ēdinātāji un pārtikas ražotāji iebilda pret jaunajām uztura normām skolās, kas stājās spēkā šā gada sākumā, jo noteikumos bija virkne juridisku neprecizitāšu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl