44 komentāri
Brutāli no mājas izmet ”veco” kaķi, jo vietā atrasts jauns
FOTO: Facebook

Sociālajā tīklā Facebook Dzīvnieku aizsardzības biedrība vērš uzmanību uz kādu cietsirdīgu gadījumu, kad saimnieki no mājas izmetuši savu ”veco” kaķi, jo vietā atrasts jauns.

”Saimniece izmeta uz ielas 10 gadus vecu kaķenīti, kura 2 gadu vecumā paņemta no patversmes. Izmeta, jo meita atvedusi jaunu kaķi. Abi neesot satikuši, un kaķenīte brutāli izmesta. Kaimiņi mēģinājuši ar viņu runāt, viņas nostāja – kategoriska, neņemšot, vairs nevajagot, varot midzināt nost,” vēsta ieraksts Dzīvnieku aizsardzības biedrības grupā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķenīte joprojām mitinoties turpat pie cietsirdīgo saimnieku durvīm, esot ļoti mīļa un draudzīga.

”Bijusī saimniece iet nest ārā atkritumus, kaķīte skrien pakaļ, bet sieviete neatskatās. Iziet ar savu jauno kaķi uz rokām uz balkona, bet kaķīte izmisīgi skatās un prasās mājās. Viņai neizdzīvot savā vecumā uz ielas un vēl piedzīvojot tādu nodevību, kuru redz katru minūti, tur dzīvojot. Kaķenīte ir ļoti sabiedriska, labi satiek ar citiem kaķiem, sterilizēta. Viņa ir izmisumā, prasa palīdzību katram garāmgājējam. Diemžēl arī ne visi mājas iedzīvotāji ir saprotoši,” norāda dzīvnieku aizstāvji.

Lūdzam atsaukties kādu ar labu sirdi, kurš varētu uzņemt pagaidu mājās vai dot mierīgas mājās kaķītei.

”Transportu nodrošināsim, un pirms došanās mājās tiks atrādīta veterinarārstam. Ja vari kaut kādā veidā palīdzēt, lūdzu, sazinies 20244187.”

TOP komentāri

 • Janka
  +21 +21 0

  Janka

  Šitādiem ar likumu jāaizliedz turēt mājdzīvniekus - pat ne akvārija zivtiņu!
 • Maza
  +20 +20 0

  Maza

  Pilnigi piekritu, un vel uzlikt kartigu naudas sodu par izrikosanos ar dzivnieku. Valsts grib naudu iegut, ludzu loti labs veids, visus saimniekus kas ir nodevusi, spidzinajusi, atstajusi, ari nogalinajusi un visadi citadi izrikojusies ar savu milulu uzlikt tadus sodus, ka gadus maksatu, tad ielagodu ka otra dziviba ir verta!
 • Neshpetnaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl