5 komentāri

Astoņpadsmit vīru gribēja braukt strādāt uz Somiju, taču par 245 eiro viņus atveda uz Ormaņu ielu Rīgā. Par krāpniekiem – darbā iekārtotājiem – stāsta Ieva Brante.

Alises ielā, Rīgā, policijas iecirkņa pagalmā bariņš vīriešu sapulcējušies ap uz asfalta noliktām ceļasomām. Pēc pārdesmit minūtēm kāds iet iekšā rakstīt iesniegumu, kāds cits nāk ārā, to jau uzrakstījis. Vīri gribējuši braukt strādāt uz Somiju, taču atbraukuši tikai līdz Ormaņu ielai Pārdaugavā.

Kopā sapulcējušies 18 vīri no visām Latvijas malām, gan savstarpēji pazīstami, gan viens otram sveši. Otrdienas rītā viņus Rīgā gaidījis transports. Autobuss bijis ar Igaunijas valsts numura zīmēm, nolīgts Igaunijā, lai vestu cilvēkus uz prāmi.

Skaties foto:

No katra potenciālā darbinieka tika prasīti 245 eiro par transporta izdevumiem un kopā sanākusi liela summa – aptuveni 4000 eiro. Braucot no centra, autobuss uzsācis ceļu virzienā uz Pārdaugavu, mazo Ormaņu ieliņu Āgenskalnā, kur it kā vajadzējis paņemt vēl kādu pasažieri. Taču pasākuma kūrētājs tur pazudis bez vēsts.

Skaties video:

TOP komentāri

 • linda
  +1 +1 0

  linda

  pec attela redzu to pasu personazu lai gan slikti saprast bet atceros loti ideali. tas ir saucamais aleksandrs uldis neparadijas, tas noteikti gaidija ormanu iela masina lai var nozust.
 • linda
  +1 +1 0

  linda

  27 junija tas pats variants tikai aleksandrs saucas otrs bija uldis,darbs piedavats bija norvegija un ta pati vieta ormanu iela. pat telefons pec nedelas darbojas ka pa brinumu tik necela. policija tak var pieslegties bet tur strada bremzes, tas nav operativi noarganizets.lv nav tik liela vai tiesam policija strada idiotu barbs, saubos vai ko dara, papirus tik suta bet bez rezultata, ja pasi nokersim bus linca tiesa.
 • šokā
  +1 +1 0

  šokā

  Cienījamā LV policija,cik ilgi jūs sēdēsiet bezdarbībā?Tieši tas pats notika ar manu vīru un vēl pieciem cilvēkiem 16,jūlijā.Tieši tas pats scenārijs,tikai valsts bija nevis Somij,bet Norvēģija.Un naudas summa arī tāda pati.Mūsu gadījumā viņu sauca Uldis.Kad rakstija policijā iesniegumus,arī teica,ka krāpšanas upuri jau bijuši pirms nedēļas.Un cik zinu mūsu gadījumā viņš pat tika novērošanas kameru objektīvos.CIK CILVĒKIEM VĒL JĀCIEŠ NO TĀ MORĀLĀ KROPĻA,LAI TIKTU KAUT KAS DARĪTS????????????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl