Komentāri
Bruņotos spēkus sagaida būtiskas pārmaiņas. Kas ieņems jaunos amatus?
Foto: LETA

Rotācija arī bruņotajos spēkos. Par vairāku ģenerāļu pārcelšanu citos amatos otrdien lems valdība.

Izmaiņas skars Zemessardzi un Nacionālo bruņoto spēku komandiera pakļautībā esošo Apvienoto štābu. Par Zemessardzes komandieri augusta beigās kļūs Ainārs Ozoliņš – viņš no 2013. gada pildījis Apvienotā štāba priekšnieka vietnieka pienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc gandrīz pieciem gadiem Zemessardzes komandiera amatā Leonīds Kalniņš karjeru turpinās kā Apvienotā štāba priekšnieks, kas vienlaikus ir arī armijas komandiera vietnieks.

Bet pašreizējais Apvienotā štāba priekšnieks Juris Zeibārts jau jūlijā kļūs par Latvijas militāro pārstāvi NATO un Eiropas Savienībā. Aizsardzības ministrija norāda, ka rotācija bruņotajos spēkos notiek regulāri un nav saistīta ar uzticības zaudēšanu.

Foto:NBS mācībās

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl