Brocēnos pie vēlēšanu iecirkņa veidojas rindas; VIDEO!

3 komentāri

“Brocēnos valda brīnišķīga gaisotne, šodien ir gandrīz svētku diena. Pie vēlēšanu iecirkņa Brocēnos veidojas rinda,” – novēroja ”900 sekundes”.

Salīdzinot ar citiem gadiem, vēlētāju aktivitāte ir krietni lielāka nekā citus gadus. Iepriekšējās dienās, kad arī varēja nobalsot, bija atnākuši par aptuveni 100 iedzīvotājiem vairāk nekā iepriekšējos gados.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgi kā citur Latvijā, arī Brocēnos no rīta balsot vairāk nāk pensijas vecuma cilvēki, bet vēlāk, pēcpusdienā un vakarpusē, ierodas jaunieši.

Kā norādīja Brocēnu Vēlēšanu komisijas pārstāve, šogad Brocēnos iedzīvotājiem jāizvēlas starp četriem sarakstiem, turklāt, interesanti, ka vienu no tiem veido tikai gados jauni cilvēki bez iepriekšējas politiskas pieredzes.

Video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl