Komentāri
Brīvprātīgi 3. pensiju līmenī naudu krāj 250 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju
Foto: LETA

Brīvprātīgajā pensiju 3. līmenī savus uzkrājumus veido jau gandrīz ceturtdaļmiljons dalībnieku. Pensiju fondos ieguldītie līdzekļi šogad bijuši ienesīgi.

Vislabāk veicies plāniem ar augstāka riska pakāpi jeb tā sauktajiem aktīvajiem plāniem. Kopumā pensiju 2. līmenī vidējais ienesīgums no gada sākuma bijis 2,71% gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pensiju 3. līmeņa ienesīgums bijis augstāks – 3,47%. Eksperti to skaidro ar faktu, 3. līmenī likums ļauj veikt lielākus ieguldījumus riskantākajā akciju tirgū.

“Pensiju 3. līmenim šī iespēja nopelnīt no akciju tirgus bija mazliet lielāka nekā pensiju 2. līmenim, kur ieguldījumu ierobežojumi ir mazliet konservatīvāki nekā tiek piedāvāts brīvajā tirgū,” pauda LKA Privāto pensiju fondu komitejas vadītāja Dace Brencēna.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl