Brīvības piemineklis ieguvis jaunu krāšņumu; pabeigti tā apkopes darbi

2 komentāri

Ceturtdien, 19. oktobrī, pēc restaurācijas atklāja Brīvības pieminekli Rīgā.

Brīvības pieminekļa apkopes darbi, kuru laikā piemineklis tika iejozts ar žogu un sastatnēm, sākās šā gada jūlijā. Restaurācijas laikā piemineklis ieguvis jaunu spozmi – šajā laikā tika spodrinātas Brīvības pieminekļa zvaigznes, atjaunots aizsargpārklājums, veikti iekšdarbi, kā arī virkne citu darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka 20. jūnijā valdība nolēma novirzīt 193 636 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Brīvības pieminekļa restaurācijai un apkopei.

Pēdējā pieminekļa apkope veikta 2006. gadā, nodrošinot tā zvaigžņu apzeltījuma atjaunošanu. Pieminekļa restaurācijas darbi iepriekš notikuši divos posmos: no 1980. līdz 1981. gadam un no 1998. līdz 2001. gadam. Pieminekļa regulāru apkopi nodrošina Rīgas pilsētas pašvaldības aģentūra ”Rīgas pieminekļu aģentūra”.

TOP komentāri

  • Robins Huds
    0 0 0

    Robins Huds

    Bukmeikeri liek stafkas kuras tautibas pilsonis pirmis pachuras pie mildas kajam 😂😂😂
    Es saku ka tas bus brits 😁
  • s

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl