Komentāri

Rīgā ceturtdien, 30. oktobra, pēcpusdienā kādam namam Brīvības ielā 158 no jumta atdalījies skurstenis, kas nokrītot bojājis trīs automašīnas. Mājas apsaimniekotājs vaino interneta kompānijas un citus kabeļoperatorus, kuri skursteņus izmanto kā atbalsta punktus.

Tikmēr Brīvības ielas 158 nama iedzīvotāji pagalmā ieiet ar īpašu piesardzību. Iedzīvotāji norāda, ka kopš negadījuma neviens nav veicis ēkas apsekošanu, lai noskaidrotu, kāds ir kopējais nama stāvoklis. Tāpat iedzīvotāji norāda, ka radītie zaudējumi būtu jāsedz nama apsaimniekotājam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā paveicies tiem automašīnu īpašniekiem, kuriem ir Kasko apdrošināšana, bet pārējiem iedzīvotājiem vai nu jāgaida kompensācija no apsaimniekotāja, vai arī jāgaida, ka šajā situācijā tik tiešām tiks atrasts kāds cits vaininieks, kuram tad būs likuma noteiktajā kārtībā jāatlīdzina zaudējumi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl