Brīvdienās palielinās reisu skaitu atsevišķos Rīgas pilsētas autobusu un trolejbusu maršrutos

Pievienot komentāru
Brīvdienās palielinās reisu skaitu atsevišķos Rīgas pilsētas autobusu un trolejbusu maršrutos

No sestdienas, 17. aprīļa, brīvdienās palielinās reisu skaits atsevišķos Rīgas pilsētas autobusu un trolejbusu maršrutos, informēja “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu tiks veiktas izmaiņas 3., 36. autobusa un 4., 15., 19. trolejbusa brīvdienu kustības sarakstos. Kopumā sabiedriskā transporta kustība tiks palielināta par 86 reisiem.

Izmaiņas balstītas uz monitoringa datiem par sabiedriskā transporta piepildījumu un tiek veiktas, lai mazinātu Covid-19 izplatības risku.

“Rīgas satiksme” nepārtraukti seko līdzi pasažieru plūsmām sabiedriskajā transportā. Informāciju par salona piepildījumu sniedz gan sabiedriskā transporta vadītāji, gan tiek pārbaudīti klientu pieteikumi.

Visi jaunākie “Rīgas satiksmes” transportlīdzekļi ir aprīkoti ar automātiskām pasažieru skaitīšanas sistēmām, tādējādi brīdī, kad transporta līdzekļa salons sasniedz 50% piepildījumu, dispečeri saņem signālu, kas dod iespēju operatīvi reaģēt un norīkot papildus transporta līdzekli.