Komentāri
Brīvdienās Ikšķiles pusē Daugavā ielūst un nogrimst sniega “mocis”
LETA

Sestdien ap plkst. 11.00 rītā glābējiem nācās doties uz Ikšķili, kur divi cilvēki bija braukuši pa Daugavu ar sniega motociklu un ielūzuši plānajā ledū.

Kad ugunsdzēsēji glābēji nokļuva līdz notikuma vietai, kas atradās 700 metrus no krasta, viņi redzēja, ka ūdenī atrodas 50 gadus vecs vīrietis, kuru ar virsjakas palīdzības virs ūdens tur 15 gadus vecs jaunietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji glābēji abus cilvēkus izglāba un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ledus biezums šajā vietā bija apmēram divi centimetri.

Pēc neoficiāliem, bet uzticamiem avotiem, portāls Skaties.lv noskaidroja, ka patlaban sniega motocikls ir nogrimis apmēram piecu metru dziļumā. Tas tiks vilts ārā ar speciālu tehniku – šoziem, kad uzsals lielāks ledus, vai arī vasarā.

Tāpat zināms, ka tagad cietušais jūtas labi, lai arī ūdenī atradās apmēram 20 minūtes un ķermeņa temperatūra, atrodoties ūdenī, bija atsalusi līdz 30 grādu temperatūrai.

“Pa visiem šiem gadiem – tā ir pirmajā gadā, ka pie tik liela sala ir tik plāns ledus,” portālam Skaties.lv stāsta avots.

Tāpat sestdien ap plkst. 12.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Daugavu Rīgā, kur divi cilvēki ar slēpēm šķērsoja upi, bet apmēram 53 gadus vecais vīrietis ielūza ledū. Blakus esošā sieviete viņam padeva slēpju nūju, kas palīdzēja ielūzušajam noturēties virs ūdens. Pirmie negadījuma vietā ieradās Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, kuri noturēja vīrieti virs ūdens līdz ieradās ugunsdzēsēji glābēji, kuri ielūzušo vīrieti nogādāja krastā un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl