26 komentāri

Jāapsver iespēja sākt starptautisku tiesvedību pret Lielbritāniju – tādu aicinājumu otrdien izteica Saeimas Demogrāfijas apakškomisijas deputāti. Turklāt rīkoties vajagot strauji, jo jau pēc divām dienām britu tiesa var atņemt Latvijai nu jau kārtējo mazo pilsoni.

Asaras no acīm Lailai Bricei sēdes laikā jānotrauc vairākas reizes. Jau piecus gadus sieviete nesekmīgi cenšas atgūt savu nu jau septiņus gadus veco meitu, kuru par atstāšanu bez uzraudzības viņai atņēma britu sociālie dienesti. Lailas gadījums, ņemot vērā sievietes protestus, ir viens no skaļākajiem, bet šādu gadījumu ir daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Britu atbildīgie dienesti paši ir atzinuši, ka pārkāpj Vīnes konvenciju, jo neinformē Latvijas valsti par mūsu mazo pilsoņu izņemšanu no ģimenēm, izskanēja sēdē.

Foto:

Lai valstij nezustu bērni un būtu iespēja par viņiem cīnīties, ir jāizvērtē iespēja Lielbritāniju par informācijas nesniegšanu sūdzēt tiesā. Tāds uzdevums šodien tika dots atbildīgajām ministrijām. Vēršanās, piemēram, Eiropas Cilvēktiesību tiesā gan varētu būt unikāls solis, neslēpa Ārlietu ministrijas pārstāve.

Tikmēr Saskaņas deputāti uzskata, ka britiem prasība apturēt jebkādus tiesiskos procesus, ar kuriem Brices meita ir nodota adopcijai, ir jāizsaka visaugstākajā – Ministru kabineta – līmenī. Ja iespēja tiks palaista garām, meitenei tiks mainīti personas dati, brīdināja Andrejs Elksniņš. Valdības līmeņa protests piespiedu adopcijai arī ir pēdējais salmiņš, pie kura ķeras Brices advokāte.

Tikmēr Lielbritānijā jau sākusies jauna cīņa – tur kāda vecmāmiņa no Latvijas cenšas iegūt aizbildniecību par vecākiem atņemto mēnesi veco zīdaini.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Laura
 • Vadims Kislovs
  +6 +6 0

  Vadims Kislovs

  bet vai nevajag pašu latvijas valdību nodot tiesai ar vnk jautājumu - kāpēc latvieši ir tur bet ne savā tēvuzemē un dod tādu iespēju angļiem ? tā būtu godīgāk un korektāk
 • silk
  +6 +6 0

  silk

  Būtu vienreiz likušies mierā ar to Lailu Brici. Dzēra? Dzēra! Piedzērusies ar bērnu dauzījās pa pilsētu. Pameta vienu, neaprūpētu, mājās uz vairākām stundā. Viņai bija iespēja atgriezt bērnu pie sevis, bet viņa to neizmantoja... Tagad, pēc vairākiem gadiem, attapusies! Latvijas valsts varēja pārstāt blamēties, visādas salašņas aizstāvot, un likties vienreiz mierā! Ceru, ka bērnam ir labi audžuģimenē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl