Brisele jo īpaši slavē Latviju bēgļu uzņemšanas jautājumā

1 komentārs

Atlicis uzņemt vēl tikai vienu patvēruma meklētāju, un Latvija būs pilnībā izpildījusi saistības pret Grieķiju, sniedzot patvērumu bēgļiem saskaņā ar Eiropas Savienības pārvietošanas programmu, kas tuvojas noslēgumam.

Latvijas sniegumu atzinīgi novērtējusi Eiropas Komisija. Latvija īpaši izcelta Briseles jaunākajā ziņojumā par progresu bēgļu uzņemšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvija ir viena no tikai trim valstīm, kas vissekmīgāk pilda saistības, pārvietojot patvēruma meklētājus no Grieķijas. Taču dalībvalstis vienlaikus tiek mudinātas paātrināt bēgļu pārvietošanu no Itālijas.

Līdzīgi kā citas ES valstis, arī Latvija krietni atpaliek no plāna patvēruma sniegšanai bēgļiem no Itālijas nometnēm.

TOP komentāri

  • Skolnieciņš
    0 0 0

    Skolnieciņš

    Ha, ha, ha! Mani šis raksts sasmīdināja! Skolnieciņam ir smiekli. Hā-hā! Bēgļi no Muciniekiem bēg, jo latvieši ir sīkstāki! Latvji pat PSRS marazmu pārdzīvoja! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-{

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl