Brisele jo īpaši slavē Latviju bēgļu uzņemšanas jautājumā

1 komentārs

Atlicis uzņemt vēl tikai vienu patvēruma meklētāju, un Latvija būs pilnībā izpildījusi saistības pret Grieķiju, sniedzot patvērumu bēgļiem saskaņā ar Eiropas Savienības pārvietošanas programmu, kas tuvojas noslēgumam.

Latvijas sniegumu atzinīgi novērtējusi Eiropas Komisija. Latvija īpaši izcelta Briseles jaunākajā ziņojumā par progresu bēgļu uzņemšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvija ir viena no tikai trim valstīm, kas vissekmīgāk pilda saistības, pārvietojot patvēruma meklētājus no Grieķijas. Taču dalībvalstis vienlaikus tiek mudinātas paātrināt bēgļu pārvietošanu no Itālijas.

Līdzīgi kā citas ES valstis, arī Latvija krietni atpaliek no plāna patvēruma sniegšanai bēgļiem no Itālijas nometnēm.

TOP komentāri

  • Skolnieciņš
    0 0 0

    Skolnieciņš

    Ha, ha, ha! Mani šis raksts sasmīdināja! Skolnieciņam ir smiekli. Hā-hā! Bēgļi no Muciniekiem bēg, jo latvieši ir sīkstāki! Latvji pat PSRS marazmu pārdzīvoja! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-{

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl